“Gelecek Güzel Gelecek” çünkü “Her Şey Çok Güzel Olacak”
6685 görüntüleme
Ufuk Tarhan’ın sosyal medya hesapları:

Kenetlenirsek “Gelecek Güzel Gelecek” çünkü
“Her Şey Çok Güzel Olacak”...
Kenetlenirsek “Gelecek Güzel Gelecek” çünkü “Her Şey Çok Güzel Olacak”...

Bu fotoğrafı gözlerim dolu dolu kolajladım. Hissettiklerimizi, sevincimizi en iyi özetleyen, çoğumuzun taa yüreğinin içine, göz pınarlarına dokunan kareleri yüreğim kabararak birleştirdim ve hemen sizlerle paylaşmak istedim.
 
Fotoğraftaki güzel insanlara, daha doğrusu sembolize ettikleri değerlere sahip çıktığımız için bu güne yine, yeniden umutla, gülümseyerek başladık. Umutla, korkmadan “Her Şey Çok Güzel Olacak!”, “Gelecek Güzel Gelecek!” demeye başlayabildik. Çoğumuz özümüze dönmeyi başardık. Henüz tam algılayamayan kardeşlerimizin de sabırla böyle hissetmesi için çok ve dürüstçe çalışacak, hep beraber yine, yeniden başaracağız.
 
Bizlere gereken budur. Kenetlenmektir. Temiz, berrak, saygılı beyin, yürek ve dille kucaklaşmak, omuz omuza, beyin beyine, yürek yüreğe çok ama çok ama çok ama çok ÇALIŞMAKTIR!..
 
İtişmek bize yakışmıyor, kimseye kazandırmıyor. Bize yakışan; yukarıdaki fotoğraf ve aynı kareye sığmayan ama orada olduğunu bildiğimiz milyonlarca güzel insan, yani biz'lik, beraberlik. 
 
Birleşerek, dayanışarak, kadın erkek eşitliğine, çocuklarımıza değer vererek, baştacı ederek , yaşlısıyla-genciyle, iyilikle-güzellikle ele ele tutuşarak neleri imkansızdan mucizeye dönüştürmüştü bu millet?..  Hatırlayın…
 
Bu vatan hepimizin. Hiç bir kişi ve kurum hiç birimizden üstün değil. Sadece farklıyız. Tanrı bile farklı yaratmış. Ama aynı dünyanın üzerine bırakmış. "Hadi beraber olmayı başarın, birlikte güzel güzel yaşayın. Dünya nimetlerini adilce paylaşın" diye. Doğurduğumuz evlatlarımız bile bize, birbirine benzemiyorken, tabii ki çeşit çeşidiz. Farklılıklarımızı saygı ile sevgi ile idrak ve kabul etmemiz, yolumuzu güzel bir geleceğe açacak.
 
Uzun Lafın kısası;
 
Birlikte olmak başlamak,
Birlikte sürdürmek, gelişim,
Birlikte çalışmak başarıdır...
Çünkü hepimiz, birimizden güçlüyüz...

O zaman, şimdi daha da çok çalışmak zamanı…
 
Vee merhaba gelecek, seni güzelteceğiz, hiç kuşkun olmasın!
 
Hadi o zaman rastgele…
 
İmza: BİZ


#herşeyçokgüzelolacak
#herşeydahagüzelolacak
#beraberyürüdükbizbuyollarda
#beraberyürümeyedevam

******************

Ufuk Tarhan'ın T-İnsan kitabı için > http://www.t-insan.com
Bireysel Antrenörlük almak için > https://goo.gl/6RfGXa 
Stratejik Danışmanlık, İş Tasarımı ve Avatarlığı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz;  lütfen > burayı tıklayınız 
Hizmetlerimiz & Eğitim &  Seminerlerimiz     I     M-GEN Resmi Sitesi (Referans ve Projelerimiz)
Ufuk Tarhan´ın yazı ve haberlerini  LinkedInInstagram, FacebookYouTubeTwitter 'dan takip edebilirsiniz.


 

4 Yorum

Niluferyavas 24.06.2019
Dün akşamdan beri gözlerim hep dolu mutluluk gözyaşları dökmeyi çok özlemişiz. Bir şeylerin değişebileceğini görmeyi insanların anlatabildiğinı görmeyi çok özlemişiz. Yüreğinize sağlık çok güzel anlatmış siniz. Nasıl sancılı bir süreç nasıl inançla nasıl bir mücadeleyle geçti. Canı gönülden alkışlıyorum @ekremimamoglu ve ona destek olan herkesi.84 gündür bir izmir li olarak kalbim İstanbul için atıyordu.halleden kazandı. Gençliğimiz var yolumuz uzun...
Funda Çınar 24.06.2019
Normalde başı öne eğik yürüyen herkes bugün dimdik ve gözleri adeta ışık saçarak yürüyor. Herkesin içinde sonsuz bir umut! Geleceğe bakmak istiyoruz artık çünkü. Özlediklerimizin her birisi için duyulan hasretin biteceğine ve daha da iyileşebileceğine dair umut var içimizde ❤️ Öyle bir enerji var ki içimiZde kıpır kıpırız...en iyisinin olacağına inancım sonsuz. Modern bir dünya şehrinde keyifle, sanatla, sporla, müzikle, dansla, coşkuyla medeni bir hayat sürmenin sonsuz umudu yeşerdi kalbimizin en derininde.... daha ne olsun?
Sema 24.06.2019
Çok güzel özetlemiş ve vurgulamışsınız. Hele de sonundaki imzanız çok şeyi işaret ediyor aslında. EMEK, SEVGİ SAYGI SAMİMİYET İRADE BARIŞ DÜRÜSTLÜK BİRLİK ADALET CESARET HAKLI ve HAKKI OLAN KAZANDI. CUMHURİYET KAZANDI. HALK KAZANDI. İMZA : BİZ 😊❤️
Ümit Arslan 24.06.2019
Size sonuna kadar katılıyorum Ufuk Hanım..Bu ruhu kaybetmezsek başaramayacağımız hiçbirşey yok..Sevgi ve saygılarımla..

Bir Cevap Yazın