“Yaratıcılık Ödülü”nün sahibi Fütürist Ufuk Tarhan
4251 görüntüleme
Ufuk Tarhan’ın sosyal medya hesapları:

Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde “Yaratıcılık Başarı Ödülü”nün sahibi Fütürist Ufuk Tarhan oldu...


 
Girişimcilikleri ile topluma ilham veren kadınlarımızın başarı hikayelerini ve deneyimlerini paylaştığı Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi “Ekonomide Kadın Eli” ana teması ile 28 Nisan Cumartesi günü MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde, çoğunluğu kadın dinleyicilerden oluşan yaklaşık 200 kişinin katılımı ile yapıldı.  Fütürist Ufuk Tarhan, “Yaratıcılık” kategorisinde Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.
 

Fütürist Ufuk Tarhan, fütürist içerik denilince ilk akla gelen kadın konuşmacı.

Dijital dünyada kadın sesinin duyulmasında en etkili isimlerden biri. Kurucusu ve sahibi olduğu M-GEN adlı dijital hizmet şirketiyle ulusal ve uluslararası pek çok kuruma başarıyla, uzun yıllardır hizmet veriyor.

M-GEN kendisini; Fütürist, İş Tasarımcısı ve İş Avatarı olarak tanımlayan ilk şirket. Dijital platformlarda ve sosyal medyada yaratıcı projeleri ve çalışmalarıyla öne çıkıyor.

Türkiye’nin en önemli ve tanınmış keynote konuşmacılarından olan Tarhan, fütürist içeriğin doğru ve anlaşılabilir anlatımı konusunda yetkin, ilk ve tek kadın konuşmacı. Sosyal medyada birçok etkileşime sahip olan önemli bir blogger. Gerçekleştirdiği eğitimler, uygulamalar, projeler, etkinlikler ve seminerlerle dijital alanda yaratıcılığın en önemli kadın temsilcileri arasında yer alıyor.
 

  

İş, siyaset, sivil toplum ve medya dünyasının önde gelen isimleri Sarıyer Belediyesi, MEF Üniversitesi, Daikin ve Hepsiburada.com’un katkıları ile Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde buluştu.

Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi, Etkinlik Komitesi Başkanı Nil Yıldızalp ve YAPDER ile EGD Başkanı Celal Toprak’ın hoş geldin konuşmaları ile başladı.

MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’ne ev sahipliği yapan Rektör Prof. Dr. Muhammed Şahin, Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nin destekçisi Sarıyer Belediyesi Başkanı Şükrü Genç ve çok sayıda davetlinin katıldığı zirve; düzenlenen törenle topluma rol model olmuş, ilham vermiş kadınları teşvik etmek üzere başarı ödülleri takdim edildi.

Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde; Yaratıcılık, Sosyal Girişimci, Proje Geliştirme, Turizm, İklim Elçisi, Anadolu’da Değer Yaratma, Yönetimde Başarı, Sivil Toplum,İletişim, Kadın Siyasetçi, İnsani Gelişmişlik, Yurtdışında Değer Katan, Kurumsal sosyal sorumluluk, Öncülük Eden, Rol Model, Topluma Katkı,Uzmanlaşma ve Markalaşma ile  Çevre kategorilerinde ödüller sahiplerini buldu.

******************

Fütürist Ufuk Tarhan'ın 2017'de aldığı dört ödül: 

Fütürist Ufuk Tarhan'ın yazdığı "T-İnsan" ile PLATİN DERGİSİ tarafından, halk oylaması sonucu verilen, "Yılın En İnovatif İş Kitabı" ödülünün sahibi oldu; Detaylar için tıklayın

Fütürist Ufuk Tarhan'a Maslak Rotary Klübü tarafından "Meslekte Üstün Hizmet Ödülü" verildi; Detaylar için tıklayın

Ufuk Tarhan'a BUİKAD tarafından verilen "Fark Yaratan Kadın" Ödülünün videosu; Detaylar için tıklayın 

Ufuk Tarhan'a YAPDER tarafından verilen "Yaratıcılık" Ödülünün videosu; Detaylar için tıklayın
 

******************

Ufuk Tarhan'ın T-İnsan kitabı için > http://www.t-insan.com
Bireysel Antrenörlük almak için > https://goo.gl/6RfGXa 
Stratejik Danışmanlık, İş Tasarımı ve Avatarlığı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz;  lütfen > burayı tıklayınız 
Hizmetlerimiz & Eğitim &  Seminerlerimiz     I     M-GEN Resmi Sitesi (Referans ve Projelerimiz)

Ufuk Tarhan´ın yazı ve haberlerini  Twitter, Instagram ve Facebook dan takip edebilirsiniz. 

0 Yorum

Bir Cevap Yazın